0907 618 136 info@inovis.sk

Krídlové garážové brány

 

Vhodné do garáže s obmedzeným vnútorným priestorom, tam kde sa väčšinou sekcionálne brány nezmestia alebo je potrebný častý priechod. Nie je potrebné žiadne nadpražie. Krídlová brána je vhodná ako pre novostavby, tak aj pre dodatočnú montáž pri výmene starých brán za nové. Brány priamo na mieru. Široký výber prevedenia a farieb.

Integrované garážové dvere

Zabudovanie integrovaných dverí do krídla brány predstavuje praktické riešenie pohybu osôb a predmetov pri zatvorenej garážovej bráne.

Doplnky pre krídlové brány:

Do krídel brány je možné integrovať dekoračné okienka a prídavný zámok pre zvýšenú bezpečnosť.

Krídlové brány výhody:

  • jednoduché ovládanie
  • bezúdržbovosť
  • maximálne využitý vnútorný priestor garáže
  • krídlové garážové brány ponúkajú mnoho dizajnov a farieb
  • farebná stálosť

Nie každý priestor je vhodný pre osadenie sekcionálnej, alebo rolovacej priemyselnej brány. Aj v takom prípade má naša firma riešenie, ktoré spočíva v montáži krídlovej priemyselnej bráne. Krídlové priemyselné brány sa stávajú čoraz populárnejšie aj pre ich jednoduchosť a bezúdržbovosť. Rámy krídiel a zárubne sú vyhotovené z hlinníkových profilov a výplň krídla je z polyuretanového panelu o hrúbke 42 mm.

Krídlová brána je dodávaná so zárubňovým rámom a dvoma krídlami, ktoré podľa požiadavky zákazníka môžu byť rozdelené v rôznom pomere. Zárubňový rám je oceľový, pokrytý hliníkovým profilom s límcom a tesnením. Farba rámu je prírodný hliník, ktorý je možné laminovať podľa vzorkovníka laminácií..

Krídlové brány sú vyrábané z polyuretánových panelov o hrúbke 42 mm.

Krídlová brána je ovládaná štandardným spôsobom pomocou kľučky so zámkom .