0907 618 136 info@inovis.sk

Priemyselné brány

Ochrana priemyselných objektov

Priemyselné brány chránia naše obydlia, garáže, sklady či iné priemyselné objekty. Zvyčajne sa tieto elektrické brány vyrábajú na mieru a podľa potrieb konkrétneho zákazníka a jeho požiadaviek.

Priemyselné brány sú pevné, spoľahlivé, s dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami, znižujú aj hladinu hluku v priestore.

Kvalita prevedenia – priemyselné brány vyrobené na Slovensku

Priemyselné brány sú európskeho štandardu a s spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na presnosť a kvalitu zhotovenia. Sú určené pre priemyselné objekty všetkých typov vrátane prevádzok. Priemyselné brány majú vynikajúce izolačné vlastnosti, pevnosť, kvalitu, lamelový design, rýchle dodanie a dôležitým prvkom je aj výborná cena. V prípade záujmu sme schopný dodať tieto priemyslené brány po celom území Slovenskej aj Českej republiky.

Garážová brána pre priemyselne zameraných zákazníkov, respektíve veľké haly a skladovacie priestory, do ktorých zachádza vysoká technika a nákladné vozidlá. V tomto prípade sú najlepším riešením automatické brány pre priemyselné priestory (priemyselné brány), ktoré však môžu dosahovať ďaleko vyšších rozmerov, pri zachovaní rovnakých kvalít, ako pri sekčných garážových bránach.

Moderný dizajn a odolnosť ktorá vydrží

Široká ponuka prevedení a moderných doplnkov vám umožní začleniť priemyselné brány PEMAT do renovovaných objektov aj novostavieb.