0907 618 136 info@inovis.sk

Rolovacie garážové brány

Rolovacie brány

Svojim konštrukčným a technickým riešením sa hodia najmä pre menšie garáže: nezaberajú totiž vnútri takmer žiadny priestor. Možno ich nainštalovať bez stavebných úprav už do postavenej garáže.

Najväčšou výhodou rolovacích brán je navíjanie celej brány na hriadeľ. Tieto brány je možné montovať za otvor, pred otvor, do otvoru s boxom alebo bez boxu. Ako doplnok je možné dodať do brány aj presklené lamely alebo lamely s vetracou mriežkou.

Rolovacie garážové brány sú vhodným riešením k uzavretiu garáže bez špeciálnych stavebných úprav otvoru a podľahy. Svojím efektívnym riešením sa prispôsobia prakticky akémukoľvek vchodu do garáže. Základným materiálom je hliník, hliníková liatina, alebo oceľ. Vysokú stabilitu a bezhlučnosť zaisťuje vypracovaná technológia zpracovania lamiel a vyplnením polyuretanovou penou.

Bezpečnosť a eleganicia

Rolovacie garážové brány sa skladajú z hliníkových lamiel s výplňou z polyuretánovej peny, ktoré tvoria pancier navíjaný do boxu. Rolovacie garážové brány je možné vybaviť presvetľovacími alebo prevzdušňovacími lamelami. Proti nadvihnutiu sú zaistené bezpečnostnými pružinami.

Použitie rolovacích brán

rolovacie brány sa využívajú pre uzatváranie nie len garáže
ďalej rolovacia brána nájde využitie na zabezpečenie a uzatvorenie presklených vchodov a výkladov a na predelenie priestoru
v spojení s pohonom na diaľkové ovládanie je otváranie brán rýchle, pohodlné a tiež bezpečné
priemyselné rolovacie brány – haly, výrobné a skladovacie priestory

Pohony rolovacích brán

Spôsoby montáže